Formy płatności

Sklep  Balbinıo.  umożliwia realizację płatności za pomocą:
- przelewu bankowego - sposób preferowany przez Klientów, którzy samodzielnie chcą zrealizować płatność; przelewem po zalogowaniu się do swego banku lub osobiście w placówce bankowej albo pocztowej. Płatność ta może być wykonana po złożeniu zamówienia przez Kupującego i po otrzymaniu wiadomości mailowej ze Sklepu z informacją o odbiorcy przelewu i o numerze rachunku bankowego, na którą należy przelać środki oraz o tytule płatności.

AlfaMedial Agata Bartoszek
Os. Bohaterów Września 79a/16 | 31-621 Kraków
Nr konta: 20 1140 2004 0000 3802 8238 4265
Pobierz druku wpłaty

- platform płatniczych – Przelewy24 należącej do PayPro SA lub BluMedia i wówczas podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media SA. Wybierając ten sposób płatności, można opłacić zamówienie natychmiastowymi przelewami online. Kliknięcie we właściwe logo, powoduje przeładowanie ze strony Sklepu na stronę wybranego banku. Postępując zgodnie z wyświetlanymi komunikatami na stronie banku, można bezpiecznie i automatycznie zrealizować płatność za zamówienie.

- kart płatniczych - systemy Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro i wtenczas operatorem tych płatności jest BlueMedia SA. Ten sposób płatności jest najszybszy i najwygodniejszy. Wystarczy wpisać numer karty oraz pozostałe dane na niej się znajdujące i potwierdzić transakcję. 

płatności internetowych - system PayPal, to łatwy i bezpieczny oraz najpopularniejszy system płatności internetowych. Zakupy online są szybsze, bardziej komfortowe i całkowicie bezpieczne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zadaj pytanie on-line

Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Zawsze możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej…    X

Sklep internetowy Shoper.pl