AlfaMedial Balbinio

Nasza Historia

Początek

Firma AlfaMedial istnieje od 2008 r. Zajmowaliśmy się m.in. bazami danych; praktycznymi wdrożeniami i zastosowaniami big data oraz współpracując z najlepszymi, zdobyliśmy doświadczenie w e-commerce. Realizowaliśmy wieloaspektowe i złożone projekty, które integrowały strukturę informatyczną organizacji z modelem zarządzania. 

W 2019 roku rozpoczęliśmy proces restrukturyzacji firmy, który miał na celu zwiększenie jej efektywności oraz dostosowanie do nowych wyzwań rynkowych. W ramach restrukturyzacji dokonano zmian w strukturze organizacyjnej, wprowadzono nowe procedury oraz wzmocniono działania marketingowe i sprzedażowe.

Dobra obsługa klientów to nie tylko kwestia odpowiednich umiejętności, ale także odpowiedniego podejścia do klienta oraz zapewnienia odpowiedniej infrastruktury i narzędzi do obsługi klientów. To stało się naszym mottem i mamy nadzieję, że wszystkie nasze działania skupiają się wokół tej dewizy.

 

Dzień dzisiejszy

Sklep Balbinio zajmuje się sprzedażą zabawek przez Internet, mamy doświadczenie w sprzedaży online, a grono wiernych oraz zadowolonych Klientów, to tylko potwierdza. Sklep Balbinio oferuje duży wybór zabawek spośród szerokiej gamy produktów o najwyższej jakości dostępnych w Internecie oraz zapewnia wygodny sposób kupowania.

Propozycja Sklepu Balbinio, to przede wszystkim zabawki edukacyjne, ale nie tylko, oferujemy także różnego rodzaju produkty podnoszące sprawność fizyczną – atestowany sprzęt sportowy, przyrządy i akcesoria na place zabaw oraz produkty zapewniające rozrywkę intelektualną dostosowaną do poziomu (wieku) każdego dziecka; to są gry, instrumenty muzyczne lub zabawki łamigłówkowe.
Proponujemy też rzeczy praktyczne, które pomagają funkcjonować w nowoczesnym świecie, są to przede wszystkim różnego rodzaju sprzęty i urządzenia elektroniczne.

Nasze zabawki są dobrej jakości i są dostępne w atrakcyjnych cenach; promocje i rabaty w połączeniu z płynną realizacją zamówień, to wszystko dopełnia miary poziomu, na którym nam zależy, a wszystko to na: www.balbinio.pl.
Balbinio, to sklep z zabawkami, który kieruje się wieloma wartościami, kluczowymi dla zapewnienia najlepszej jakości obsługi oraz zadowolenia ze sprzedawanych produktów.
Agatka
Owner
Edukacja i rozwójEdukacja Karmienie i pielęgnacjaKarmienie SportSport Na kołachNa kołach Poza domemPoza domem W domuW domu Tylko dla dzieciTylko dla dzieci InneInne