Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. O postępach realizacji, na wskazany e-mail, sklep będzie przesyłał informacje.

.Muzyczne.

Muzyczne+

CLASSIC WORLD Pianino Czarne CLASSIC WORLD Pianino Czarne
Producent: Classic World
Cena: 442,43 zł
szt.
zobacz więcej
Zabawka bębenek 0872549 Zabawka bębenek 0872549
Cena: 195,20 zł
szt.
zobacz więcej
Muzyczna karuzela Muzyczna karuzela
Cena: 193,60 zł
szt.
zobacz więcej
Muzyczna karuzelka Muzyczna karuzelka
Producent: Smily Play
Cena: 171,92 zł
szt.
zobacz więcej
Muzyczny słonik Muzyczny słonik
Producent: CLEMENTONI
Cena: 137,69 zł
szt.
zobacz więcej
Organy Organy
Producent: SWEDE
Cena: 126,27 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki muzyczne to zabawki, które podczas zabawy wydają dźwięk. Mogą być dla dzieci świetnym sposobem na naukę muzyki i rozwijanie umiejętności muzycznych. Niektóre popularne rodzaje zabawek muzycznych dla dzieci to:

  • Instrumenty rytmiczne: Są to zabawki, którymi dzieci mogą się bawić, uderzając je, potrząsając lub uderzając, takie jak bębny, marakasy i ksylofony.
  • Instrumenty klawiszowe: Są to zabawki, które naśladują dźwięk i działanie pianina lub innego instrumentu klawiszowego, takiego jak elektroniczne instrumenty klawiszowe i organy.
  • Instrumenty smyczkowe: Są to zabawki, na których dzieci mogą grać poprzez szarpanie lub uderzanie w struny, takie jak gitary i ukulele.
  • Instrumenty dęte: Są to zabawki, którymi dzieci mogą się bawić, dmuchając w nie, takie jak flety i harmonijki ustne.
  • Instrumenty perkusyjne: Są to zabawki, którymi dzieci mogą się bawić, uderzając nimi lub potrząsając nimi, takie jak tamburyny i claves.

Ogólnie rzecz biorąc, zabawki muzyczne mogą być dla dzieci świetnym sposobem na naukę muzyki i rozwijanie umiejętności muzycznych. Mogą również zapewnić wiele godzin rozrywki i zachęcić do twórczej ekspresji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zadaj pytanie on-line

Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Zawsze możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej…    X

Sklep internetowy Shoper.pl