Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
Zwrot zakupionego towaru jest możliwy do 14 dni od daty otrzymania zamówionego produktu. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient, który także odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony towar, należy wydrukować, wypełnić i podpisać formularz zwrotu i przesłać skan na e-mail: sklep@balbinio.com lub oryginał wraz ze zwracanym produktem/produktami na adres:
AlfaMedial|Os. Bohaterów Września 79a/16|31-621 Kraków.

Do paczki z podpisanym formularzem i zwracanym produktem/produktami należy dołączyć paragon lub fakturę.
Zwracany towar powinien być:
- zapakowany w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie,
- przesłany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przesyłką Poczty Polskiej; tylko i wyłącznie na ww. adres siedziby firmy. Przesyłki kierowane do innych miejsc niż wskazany powyżej oraz przesyłki za pobraniem - nie będą odbierane.

Zwracany towar nie powinien posiadać jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania i musi być kompletny.

Zwrot środków, czyli kwota za towar + kwota za najtańszą dostępną w Sklepie przesyłkę, będzie realizowany w ciągu 14 dni od daty odebrania zawracanego towaru przez Obsługę sklepu.
Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, należy:
wydrukować, wypełnić i podpisać formularz zwrotu link i przesłać skan na e-mail: sklep@balbinio.com
Po przesłaniu Formularza reklamacji, Obsługa sklepu skontaktuje się mailowo z Klientem i w zależności od oczekiwań Klienta, może poprosić o:
a. uzupełnienie dokumentacji poprzez przesłanie zdjęć
b. przesłanie reklamowanego towaru do Sklepu wraz dowodem zakupu, który powinien być właściwie zapakowany, w sposób zapewniający odpowiednią ochronę podczas transportu.
Pobierz formularz reklamacyjny

Więcej informacji? Telefon:  791737071 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zadaj pytanie on-line

Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Zawsze możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej…    X

Sklep internetowy Shoper.pl