Formy płatności

Sklep  Balbinıo.  umożliwia realizację płatności za pomocą:
– przelewu bankowego – sposób preferowany przez Klientów, którzy samodzielnie chcą zrealizować płatność; przelewem po zalogowaniu się do swego banku lub osobiście w placówce bankowej albo pocztowej. Płatność ta może być wykonana po złożeniu zamówienia przez Kupującego i po otrzymaniu wiadomości mailowej ze Sklepu z informacją o odbiorcy przelewu i o numerze rachunku bankowego oraz o tytule płatności, na którą należy przelać środki.

AlfaMedial-Balbinio
Os. Bohaterów Września 79a/16 | 31-621 Kraków
Nr konta: 20 1140 2004 0000 3802 8238 4265

QR-druk wpłaty

– przelewu online – podmiotem świadczącym usługę jest PayNow. Wybierając ten sposób płatności, można opłacić zamówienie natychmiastowymi przelewami online. Kliknięcie we właściwe logo banku, powoduje przeładowanie ze strony Sklepu właśnie na stronę banku. Postępując zgodnie z wyświetlanymi komunikatami na stronie, można bezpiecznie i automatycznie zrealizować płatność za zamówienie.

– kart płatniczych – systemy Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro i wtenczas operatorem tych płatności jest PayNow. Ten sposób płatności jest najszybszy i najwygodniejszy. Wystarczy wpisać numer karty oraz pozostałe dane na niej się znajdujące i potwierdzić transakcję. 

płatności portfelami cyfrowymi – to gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas transakcji. Korzystanie  z popularnych portfeli cyfrowych, takich jak Apple Pay czy Google Pay, zapewnia szybkie i bezproblemowe płatności.