Formy płatności

Sklep  Balbinıo.  umożliwia realizację płatności za pomocą:
– przelewu bankowego – sposób preferowany przez Klientów, którzy samodzielnie chcą zrealizować płatność; przelewem po zalogowaniu się do swego banku lub osobiście w placówce bankowej albo pocztowej. Płatność ta może być wykonana po złożeniu zamówienia przez Kupującego i po otrzymaniu wiadomości mailowej ze Sklepu z informacją o odbiorcy przelewu i o numerze rachunku bankowego oraz o tytule płatności, na którą należy przelać środki.

AlfaMedial-Balbinio
Os. Bohaterów Września 79a/16 | 31-621 Kraków
Nr konta: 20 1140 2004 0000 3802 8238 4265

QR-druk wpłaty

– platform płatniczych – Przelewy24, wówczas podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayPro SA. Wybierając ten sposób płatności, można opłacić zamówienie natychmiastowymi przelewami online. Kliknięcie we właściwe logo, powoduje przeładowanie ze strony Sklepu na stronę wybranego banku. Postępując zgodnie z wyświetlanymi komunikatami na stronie banku, można bezpiecznie i automatycznie zrealizować płatność za zamówienie.

– kart płatniczych – systemy Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro i wtenczas operatorem tych płatności jest PayPro SA. Ten sposób płatności jest najszybszy i najwygodniejszy. Wystarczy wpisać numer karty oraz pozostałe dane na niej się znajdujące i potwierdzić transakcję. 

– płatności internetowych – systemy PayNow oraz PayPal, to łatwe i bezpieczne oraz jedne z najpopularniejszych systemów płatności internetowych. Zakupy online są szybsze, bardzo komfortowe i całkowicie bezpieczne.